فروشگاه تخصصی علوم پایه

مرکز فروشگاه فایل تحقیق تخصصی علوم پایه

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.پس از پرداخت، لینک دانلود را دریافت می کنید و یک لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود به طور کامل حذف میشود.

نقد و بررسي مشکلات محيط‌زيست پتروشيمي کشور

نقد و بررسي مشکلات محيط‌زيست پتروشيمي کشور

16 صفحه

 

متن تحليل:

به کرات در رسانه‌هاي عمومي شنيده‌ايم که صنايع نفت و گاز کشور، به خصوص صنايع پتروشيمي که ذاتاً جزو صنايع آلوده‌کنندة محيط زيست هستند، در زمينة رعايت مسائل محيط زيستي استاندارد يا جايزة جديدي گرفته‌‌اند. اين تبليغات به حدي است که حتي سايتهاي اينترنتي ويژه‌اي براي اطلاع‌رساني در مورد مسائل زيست محيطي پتروشيمي به وجود آمده است.

مقدمه) ابعاد چالشهاي محيط زيست پتروشيمي

خليج فارس و درياي عمان، جزو متنوع‌ترين اکوسيستم‌هاي جهان هستند و شرايط خاص اين مناطق، از نظر تنوع ويژة رويشگاه‌هاي گرمسيري، گونه‌‌هاي مختلف جانداران آبزي و غيره، حساسيت ويژه‌اي را براي اين محيط‌هاي آبي به‌وجود آورده است. اين مناطق به واسطة شرايط خاص آب‌وهوايي، واجد نادرترين و حساس‌ترين اکوسيستم‌هاي دريايي و جوامع گياهي و جانوري ايران و منطقه هستند

الف) نمونه‌هايي از آلايندگي زيست محيطي صنايع پتروشيمي

در صنايع پتروشيمي و پالايشگاهي، بر اساس نوع مواد مصرفي و توليدي و همچنين مرحلة فرآيندها، نوع و ميزان آلايندگي‌هاي اين صنايع متفاوت است.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
naghd-barsi-ptroshimi_731078_8667.zip51.7k